“Jam tolerant dhe u jap dashuri”, ish-deputeti tregon si e thërrasin nipërit

0
26
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me situatën politike në vend, por edhe për jetën personale.

Ndoka ka treguar edhe sesi është si gjysh. Ish-deputeti ka treguar se me nipërit nuk është autoritar, por i toleron ata dhe mundohet të jetë sa më i dashur.

Gjithashtu Ndoka rrëfeu se nipërit e thërrasin në emër dhe specifikisht nipi i tij i vogël, i thërret “Nandi”.

Zjarr Tv Ad