Jo në Top Channel por në mes të kryeqytetit, ja ku do mbahet finalja e Big Brother VIP 2

0
192
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ndryshe nga të gjitha edicionet e tjera të Big Brother, këtë herë finalja e Big Brother do të mbahet jashtë ambienteve të Top Channel dhe në zemër të Tiranës.

“Panorama sport” raporton se finalja e Big Brother VIP 2 do të mbahet në stadiumin Air Albania. 6 Maji, është caktuar si data e finales së madhe, ku veç çmimit të madh finalistët do të marrin 10 mijë euro secili.

Kujtojmë që Big Brother Vip ka nisur më 24 dhjetor, por për shkak të shikueshmerisë së lartë Vëllai i Madh edhe me pëlqimine banorëve vendosën që spektakli të shtyhej. Dea, Luizi dhe Kristi janë banorët që kanë hyrë që ditën e parë në BBV dhe qëndrojë ende në shtëpinë e madhe duke “luftuar” për çmimin e madh.

Zjarr Tv Ad