“Jori do ia marrë Luizin”/ Gazetari i njohur: Kiara për dy javë del nga shtëpia e ‘Big Brother’ se përballon dot Jorin

0
114
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Modelja dhe gazetarja Jori Delli është kthyer në një nga banoret më të komentuara të Big Brother VIP, për shkak të afrimitetit të saj me Luizin. Ky afrimitet po komentohet shumë dhe si një flirt.

Situata në fjalë është komentuar së fundmi në emisionin “Shqipëria Live”, ku sipas moderatorit Flavio Qarri nëse Jori tregohet më e guximshme ajo mund ta nxjerrë Kiarën jashtë brenda dy javësh sepse e do Luizin për vete.

“Nëse Jori do të jetë e gatshme për pak më shumë guxim, flirt, nëse luan agr esivisht kjo vajza brenda javës mbaron filmi për Kiarën dhe brenda dy javësh del”, ka thënë ai.

Jori eshte banorja e re qe u fut te shtunen dhe duket sikur ka thyer balancat e Luizit dhe Kiares duke i hyre ne mes te ciftit me te qeshur.

Zjarr Tv Ad