“Kam përgatitur spektakël”, Olta “kërcënon” Luizin: Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati…

0
138
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Banorët në shtëpinë e “Big Brother Vip” po mundohen që me çdo lloj mënyre loje, tëë arrijnë të prekin finalen e BBV. Duke folur me Qetsorin Olta Gixhari tha se kishte përgatitur strategji shumë të forta.

Ajo u shpreh se do e bëjë “që Luizi të mos çohet nga krevati”. Ky i fundit dhe pse dëgjoi bisedën mes banorëve nuk reagoi.

“Spektakël kisha përgatitur për këtë muaj. Nuk di ç’kam përgatitur. E kam filluar që sot. Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati po nuk i jam futur”, u shpreh Olta.

Zjarr Tv Ad