“Kamuflazh, mashtrim, dihet kush e fiton”/Kush është këngëtarja e njohur shqiptare që ka refuzuar ftesën për ‘Big Brother VIP’

0
211
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, këto ditë është shfaqur në një gjendje të rënduar emocionale.

Në një live në Instagram, ajo ka bërë një rrëfim të gjatë për problemet që ka pasur me ish-partnerin e saj, Fisnik Sylën.

Veç tjerash, artistja ka folur edhe për formatin Big Brother VIP Kosova, nga i cili tha se ka marrë një ftesë.

Krijuesja e hitit “Trileçe” bëri me dije se ka qenë e ftuar në BBVK, por që ka refuzuar ftesën. Morina theksoi se i gjithë formati është një kamuflazh, mashtrim dhe se dihet që në fillim se kush e fiton.

Këto akuza të Fjollës tashmë janë shpërndarë edhe në rrjete të tjera sociale duke u komentuar me të madhe.

Zjarr Tv Ad