Kapet mat duke parë video të turpshme/ Habit me justifikimin e çuditshëm që bën para mediave

0
28

Një deputet në Tajlandë është kapur mat duke parë pòrno në telefonin e tij në parlament. Ronnathep Anuwat u fotografua duke parë imazhet me përmbajtje s*ksùale për më shumë se 10 minuta gjatë leximit të buxhetit në Bangkok ditën e djeshme (e mërkurë).

Politikani hoqi pjesërisht maskën e fytyrës ndërsa shikonte fotografitë, një prej të cilave tregonte një grua tòples, një tjetër një grua që qëndron e zhvèshur në anën e saj dhe një e tretë një nga afër e váginës së një gruas.

Deputeti, i cili përfaqëson provincën Chonburi për Partinë ushtarake pranoi se po shikonte fotografitë pòrnografike dhe bëri një justifikim të çuditshëm se po i shihte për një kohë kaq të gjatë.

Duke folur për mediat lokale, Anuwat tha se mori mesazhe që një vajzë po kërkonte ndihmë dhe donte të vëzhgonte ambientin rreth saj pasi mendonte se dikush po e detyronte të bënte imazhe të tilla. Por pas më shumë se 10 minutash, ai tha se e kuptoi që gruaja po ‘kërkonte para’, kështu që ai fshiu të gjitha fotografitë