Kate Moss pushime në jaht në brigjet e Saint Tropez

0
26

Kate Moss po shijon pushimet në brigjet e Saint Tropez.

Modelja ndodhet në një jaht luksoz duke bërë banjo në diell dhe duke u zhytur ne det.

Me bikini shumë të vogël dhe shumë e qetësuar, 45-vjeçarja është fotografuar nga paparacët teksa bënte dush.