Katër orë protestë, ja ku ndodhen Basha, Berisha e Kryemadhi

0
101

Kreu i PD-së Lulzim Basha qëndron mes protestuesve në bulevard, mes Kryeministrisë dhe Kryesisë së Kuvendit ashtu si edhe Berisha. Ndërsa kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ndodhet në këto momente pranë Lulzim Bashës në shesh. Të tre liderët kryesorë të protestës së opozitës nuk kanë lëvizur asnjë moment nga protesta që me nisjen e saj dhe herë pas here kanë dhënë mesazhe për mediat.