Kë do të preferonte si rival, Metën, Bashën apo Berishën? Përgjigjet kryeministri Rama

0
68

Kë do të preferonte kryeministri Rama përballë mes presidentit Meta, kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha si rival?

Rama tha se nuk i zgjedh ai rivalët.

“Nuk unë i zgjedh unë rivalët dhe nuk kam unë problem kundërshtarët në kuptimin e personit përballë, unë problem, kam problemet reale, me të cilat lufta është më e egër dhe gjatë, gjërat që duhen zgjidhur për njerëzit”, tha ai