Kejsi dhe Kristi drejt finalizimit të lidhjes/ Reagon për herë të parë Sabiani: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi

0
2076
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Me hyrjen e Kejsit ne Big Brother ajo solli nje situatë tjetër në shtëpi. Ajo tashmë është afruar me Kristin , ku ata puthen, perqafohen, pra duket shumë të afërt me njëri tjetrin.

Ditën e sotme ka ardhur dhe reagimi i shumë pritur i Sabianit, babait të Kejsit.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale ku duket se ironizon gjithë situatën e krijuar.

Jo e ka vet ne dore , babi se kushtezon per asgje por vetem zorraxhinj nuk dua ne shtepi” tha ai në videon e postuar.

Zjarr Tv Ad