KËRCËNIMI NDAJ DEA MISHEL, FLORJAN BINAJ IRONIZON EFIN: MOS E KE GJË EMRIN MLLEFI…

0
87
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktori Florjan Binaj është përfshirë në polemikat e shkaktuara nga situatat në BBV nëpërmjet një insta story në rrjetin e tij social ku ka ironizuar konkurrenten e BBV Efi.

“Ore, Efi mos e ka gjatë emrin MLLEFI?” shkruan ai në instastory. Ky reagim i tij ka ardhur pas një debati që Efi pas rikthimit ne BBV ka zhvilluar me Dean, ku gjuha e konkurrentes ka qenë mjaft e ashpër dhe me shprehi kërcënuese.


Efi është shprehur se ishte acaruar nga moralet e personave që sillen si të urtë dhe kjo bëri që të nënkuptoj se bëhet fjalë për Dea Mishel.

Zjarr Tv Ad