Kiara i dërgoi dron me mesazhin e koduar Luizit në Big Brother VIP, ja çfarë suprize ishte (foto)

0
184
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ditën e sotme Kiara i ka dërguar një dron Luizit teksa në dukej të parë i shprehte dashurinë, teksa shkruhej: Të kam zemër! Të dua Kiara.

Por në fakt Luizi e kishte përgatitur Kiarën që nëse çdo gjë ishte mirë jashtë ajo ti thoshte nga studio “Të kam zemër”. Por duke qenë se ish banorët nuk ishin dje në prime, Kiara ja ka dërguar në dron mesazhin e saj të koduar.

Kështu që Luizi e mori mesazhin e koduar dhe u ndje shume i lumtur nga ky gjest i kiares, megjithese njekohesisht u prek shume dhe ra ne sy tek ai mungesa e Kiares.

Zjarr Tv Ad