Kjo është Mimoza Paja, banakierja që humbi jetën mbrëmjen e sotme

0
3877
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kjo është Mimoza Paja, 60 vjeçe e cila humbi jeten si pasoje e te shtenave në lagjen Don Bosko, Tiranë.

Dyshohet se ngjarja e rëndë ka lidhje me pronarit të lokalit ku edhe ka ndodhur atentati.

Dyshohet se Fation Murati mund të ketë pasur konflikt të mëparshëm me persona të tjerë, dhe për këtë arsye po hetohen disa pista.

Burimi: Express Lajme

Zjarr Tv Ad