Klea Huta degjeneron Arbanën pas videos që pa Kiara: E ofenduar dhe pastaj i thatë vazhdo para

0
3931
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”, Kiara Titos si lider shtëpie iu komunikua se ka një avantazh në lojë. Kiara “kërceu nga gëzimi” kur i thanë se do t’i jepet informacion nga jashtë.

Por vetëm pak sekonda më vonë në monitorin përballë saj u shfaqën titujt më të ashpër dhe deni grues për moderatoren.

Kiarës iu komunikua meszhi më negativ që mund të merrte nga produksioni, i cili nuk ishte munduar aspak ta zbukuronte.

Si avantazh për liderin e shtëpisë, Kiarës iu dha e drejta për informacion nga jashtë.Asaj iu tregua një klip me informacione për të nga tituj portalesh dhe media të ndryshme.

Në klip u shfaqen tituj të mediave online dhe ndër të tjera ishte dhe njk lajm i Efit, i cili shkrunate se kjo e fundit del kundër Kiarës, sa i takon situatës me Luizin te lavamani.

Ndër të tjera ishin dhe reagimet e Kejvinës, lidhjet e saj të shkuara dhe klikimet në Tiktok, por Kiara tha se vetëm komenti i Efit e ka mërzitur dhe zhgënjyer.

Zjarr Tv Ad