Kokalari sulmon ashpër Bardhin: Ty të dha jetë Lulzim Basha. Je po aq hipokrit sa vetë Berisha!

0
67
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktivistja Evi Kokalari ka sulmuar ashpër Gazmet Bardhin.

Ky i fundit u ul sot në një tryezë me deputetët e Berishës, ndërsa sipas Kokalarit, ai është i pabesueshëm.

Postimi i plotë i Evi Kokalarit:

O Gaz Bardhi, po ty do te te besojme ne?

Perpara zgjedhjeve te 14 Majit, ti ishe ne komunikim te vazhdueshem me Kellicin, dhe me nje grup te vogel brenda rithemelimit, por dhe brenda PD se Alibeajt, ju po i hapnit varrin Berishes mbas humbjes qe ju e dinit ishte e sigurt ne 14 Maj.

Naiviteti im qe mendova se do bashkoheshit me Berishes vetem e vetem qe rithemelimi te hynte ne gare me logon e PD zyrtare dhe jo Ilir Meten.

Sapo u kthye Lulzim Basha ne PD, qe ne fakt ty te dha jete, dhe mbas dy vitesh qe e luftove rithemelimin, po mbledh ti deputet e opozites?

Ne fakt ti je po aq hipokrit sa vete Berisha. Dhe fakt mbetet vetem nje:
JU TE GJITHE DO ZEVENDESOHENI NE ZGJEDHJET E 2025!

kete premtim ja jap Berishes, se ju te tjeret jeni vemjet me te ulta qe ka njohur politika e 32 viteve te fundit, dhe nuk meritoni asnje vemendje.

Zjarr Tv Ad