Kombëtarja e Francës mbërrin në Shqipëri

0
46

Franca ka mbërritur pak minuta më parë në aeroportin e Rinasit. Kampionët e Botës sapo kanë zbritur dhe tashmë do të nisen drejt hotelit ku do të akomodohen.

Shqipëria do të presë Francën në stadiumin e ri Arena Kombëtare të dielën në orën 20:45, për ndeshjen e fundit të vlefshme të grupeve kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020,