Kristi nis romancë me Keisin, reagon e dashura e tij: Gjërat që po më ndodhin para syve…

0
841
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas hyrjes së Keisit në Big Brother VIP, Kristi duket se e ka harruar të dashurën e tij që ka lënë jashtë e të cilën e përmendte shpesh. Ai ka nisur një romancë me Keisi Medinin dhe marrëdhënia e tyre është komentuar shumë.

Ndërkohë mediat pak kohë më parë zbuluan se vajza që Kristi një lidhje jashtë shtëpisë quhej Zaza. Kjo e fundit ka reaguar me dy postime në Instastory ku shprehet e prekur.

“Nuk mund ta them me fjalë se sa e prekur jam nga kaq shumë njerëz që më kontaktuan dhe më ngushëlluan.

Kutia mesazheve të mia është tejmbushur dhe do të doja t’i përgjigjem secilit prej jush por nuk kam forcën për ta përballuar tani gjithë këtë. Shpresoj që të gjithë të qëndroni të bekuar dhe shpresoj që Zoti t’ju japë të gjithëve dyfishin e dashurisë që njerëzit po më japin tani.

Më lehtëson vërtet të di se njerëz që as nuk më njohin, e shohin të vërtetën dhe e vlerësojnë moralin! Nuk jam mirë dhe do të më duhet pak kohë që të shërohem dhe të kuptoj disa gjëra që po më ndodhin para syve.

Unë vij nga një familje e dashur, e kujdesshme dhe e arsimuar që më ka mësuar se vlerat në jetë janë brenda së vërtetës, moralit dhe aftësisë për të qëndruar etik edhe kur gjërat bëhen të vështira.

Nuk do të komentoj më tej për këtë, pasi besoj se kjo gjë është kuptuar nga të gjithë. Që nga fillimi i njerëzimit, e vërteta gjithmonë ka mbrojtur të drejtët. Falenderoj secilin prej jush nga thellësia e zemrës sime! Faleminderit!”, shkruan Zaza.

Zjarr Tv Ad