Kryeministri Hoti mbledh drejtuesit e institucioneve shëndetësore

0
5

Pas rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve kryeministri Avdullah Hoti, zhviloi sot një takim me krerët e institucioneve shëndetësore në Kosovë. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit, e cila ka njoftuar se të dielën në ora 13:00. “Kryeministri Avdullah Hoti pret në takim drejtuesit e institucioneve shëndetësore.