Kukës/ Dëbora izolon 500 familje

0
9

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës ditët e fundit  kanë krijuar vështirësi në qarkun e Kukësit , ku gjendja paraqitet mjaft problematike në zonën e Shishtavecit.

Reshjet e borës dhe stuhitë kanë përfshirë të gjithë zonën duke izoluar rreth 500 familje, ndërkohë që kanë bllokuar edhe një furgon me pasagjerë.