Kukësi shkarkon Armando Cungun

0
4

Tekniku shkodran nuk do të jetë më pjesë e klubit verilindorë, vendin e tij e merr Ramzan Ndreu. Humbja kundër Skënderbeut i ka kushtuar shumë.  Futboll Klub Kukësi njofton përfundimin e bashkëpunimit me trajnerin Armando Cungu.Si pasojë e rezultateve negative te javëve të fundit, drejtuesit e Klubit dhe Armando Cungu kanë arritur me mirëkuptim përfundimin e bashkëpunimit.

“Falenderojmë trajnerin Cungu për kontributin e dhënë në drejtimin e skuadrës sonë dhe i urojmë suksese në karrierë! Që nga dita e sotme në krye të pankinës sonë do të jetë Ramazan Ndreu, i cili mbante detyrën e drejtorit të menaxhimit te klubi ynë” thuhet në njoftimin e sport klubit.