Kunatat shfaqen të lumtura, darkojnë pa burrat e tyre

0
69
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Priyanka Chopra dhe Sophie Turner janë fotografuar bashkë në Los Anxhelos.

Dy kunatat u shfaqën më të qeshura se kurrë, derisa ishin nisur për darkë, pa burrat e tyre, Nick dhe Joe Jonas, shkruan Daily Mail.

Të dy aktoret dukeshin shumë të afërta, duke na bërë të ditur se marrëdhëniet mes tyre janë të mira.

Të dy bukuroshet shkëlqyen me veshjet e tyre.

Zjarr Tv Ad