“Kur ka qenë hera e parë?”/ Luizi vë në siklet Ronaldon, moderatori habit një publik të tërë: S’e kam bërë akoma

0
392
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luiz Ejlli ka vënë në siklet mbrëmë Ronaldo Sharkën, duke i bërë disa pyetje pikante, ku përgjigjet e tij kanë habitur të gjithë.

Këngëtari e pyet në një moment se kur ka qenë hera e parë që ka bërë dashuri dhe gazetari u shpreh se nuk e ka bërë akoma.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Kur ka qenë hera e parë, hataja

Ronaldo: S’e kam bërë akoma

Luizi: Ça nuk ke bërë?

Ronaldo: Marrëdhënie

Luizi: Seriozisht?

Ronaldo: Po

Efi: Je me shenjë Virgjëreshë?

Luizi: Nuk ke bërë kurrë dashuri?

Ronaldo: Jo, fare

Zjarr Tv Ad