Kush del nga BBV, Olta Gixhari apo Kiara Tito? Zbuloni përgjigjen që jep astrologia

0
503
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja Kiara Tito dhe aktorja Olta Gixhari janë “kokë më kokë” në nominimin e radhës i cili shuan dilemat e të gjithëve të shtunën, pasi njëra prej vajzave do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP”. Që pas daljes në nominim, vetë Kiara por dhe Luizi kanë shprehur hapur frikën se e rrezikuara e këtij nominimi është moderatorja.

E ftuar në “Shqipëria LIVE”, astrologia Lika Gjika deklaroi se sipas yjeve, e favorizuar është Olta, dhe nga shtëpia do dalë Kiara.

“Olta, duke i mbledhur në gjitha datat e lindjes, del që është gjysma e vetvetes. di të luajë bukur. Është diplomate në jetën e vet, është nervoze.

Kiara është egoiste, ambicioze. Këto janë dy shenja të kundërta. Është më rehat për jetën e vet, është e qetë, punëtore, e ka jetën më të hapur, është më inteligjente.

Nga numrat e fatit është më e favorizuar Olta, pra del Kiara. Në tërësi gaforrja është më e favorizuar. sidomos në periudhën e Dashit.“- deklaroi Gjika. 

Zjarr Tv Ad