Kush do dalë Olta apo Kiara? Votim rekord në sondazh ja kë duan jashtë BBV Shqiptarët

0
12147
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nita është banorja që para 1 jave hapi kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim Kristin dhe Qetësorin ose Oltën dhe Kiarën.

Vendimi do të merrej nga publiku se cili është çifti që do të dilte të shtunën në televotim. Sipas Top Chanelit 86% kanë votuar që në nominim të shkojnë dyshja Olta dhe Kiara.

Pas këtii momenti Luizi dhe Vis Pupa kanë hedhur dyshim për pjesën e % së votuesve. Ata kanë dyshuar te produksioni dhe më pas Luizi ka deklaruar se do të dalë bashkë me Kiarën.

Pas këtij momenti është hapur një sondazh onlin në grupin Sondazhe në Shqipëri ku kanë votuar rreth 2000 votues. Nga ky votim 80% kanë votuar për të dalë Olta nga Big Brother. Ky sondazh do vazhdojë deri ditën e shtunë.

Mbi 1600 persona kanë votuar që të dal Olta Gixhari të shtunën nga Big Brother ndërsa 380 persona kanë votuar që të dal Kiara.

LINKU I SONDAZHIT:
https://www.facebook.com/groups/501340722213152/permalink/513145401032684/?mibextid=unz460

Zjarr Tv Ad