Kuvendi Kombëtar i PD, reagon Gazment Bardhi: Mos e gënjeni veten!

0
50
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazment Bardhi ka thumbuar Lulzim Bashën pasi Kuvendi Kombëtar i PD-së i hoqi postin e kreut të grupit parlamentar, duke ia deleguar këtë përgjegjësi kryetarit të grupit.

Në një postim në Twitter ai shkroi: “Të jetosh në deziluzion, është fatkeqësi personale. Të mashtrosh me vetëdije të tjerët dhe mbi të gjitha veten, për të disatën herë, është e pafalshme!”

Ndërsa më pas shtoi: “Mbi të gjitha, mos e gënjeni veten”.

Pas përplasjeve të forta me Gazment Bardhin, duket së përkrahësit e Bashës gjetën mënyrën për ta larguar përfundimisht nga funksionet partiake.

Zjarr Tv Ad