Lajla Përnaska, kandidate për Bashkinë Tiranë! Zbardhet nën singlën e kujt garon

0
266
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gara për Bashkinë e Tiranës në 14 maj do të jetë të paktën mes pesë kandidateve.

Përvec Erion Veliajt, Belind Këllicit, Arlind Qorrit dhe Roland Bejkos, në garë për bashkinë më të madhe në vend do të jetë edhe Lajla Pernaska.

Vizion Plus mëson se ajo do të garojë në siglen e PDIU.

Përnaska ka qënë në dy legjislatura, pjesë e Kuvendit si përfaqësuese e Partisë demokratike nga viti 2005 deri ne vitin 2013.

Zjarr Tv Ad