Lajm i fundit/Gjendet i pajetë qytetari,në rrethana të panjohura tek “Pallati me Shigjeta”

0
38

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet ku një person është gjetur në tokë pa shenja jete. Përplasja ndodhi në zonën e “Pallatit me Shigjeta” dhe dyshohet që qytetari të ketë ndërruar jetë.

Nuk dihet ende si është shkaktuar ngjarja e rëndë, por dyshohet se është përplasur nga ndonjë makinë në lëvizje.