Lajm i fundit/Indetifikohet autori i vrasjes së Abdulla Budlla,janë shoqëruar disa persona nga zona e Rinasit dhe Niklës

0
224

Janë shoqëruar disa persona lidhur me vrásjen e 71-vjeçarit  Abdulla Budlla, i cili u vra me ármë zjárri në afërsi të zonës së Niklës në Tiranë. Mësohet se policia ka identifiluar autorin e vrásjes, ndërsa janë shoqëruar disa persona nga zona e Rinasit dhe Niklës. Vijon…