Lajm i fundit/Mbetet i plagosur kur u vranë dy biznesmenët në Laç,rikthehet në burg Kreshnik Tusha

0
172

Gjykata e Apelit të Tiranës ka rikthyer në burg Kreshnik Tushën. Shkalla e Parë në Kurbin i kishte caktuar “árrest shtëpie”, por Apeli siç duket ka konsideruar edhe një herë rikthimin në qeli të Tushës, i cili u paraqit në spital i plagosur mbrëmbjen e ekzekutimit të biznesmenëve Paulin Gjergji dhe Bujar Lika. Vijon…