LAJM I FUNDIT/ SPAK kërkon 10 vite burg për ish ministrin Lefter Koka dhe 4 vite për Alqi Bllakon

0
7
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

SPAK kërkon 10 vite burg për ish ministrin Lefter Koka dhe 4 vite për Alqi Bllako.

Vijon…

Zjarr Tv Ad