Lajm i fundit/ Të sht ëna me a rmë në Astir, dalin detajet e para

0
33

Të shtë na me ar më zj arri janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë në zonën e Astirit.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të një lokali, ndërsa dëshmitarët tregojnë për newsb omb se ka patur 5 të sht ëna.

Forca të shumta policie kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe ka arr estuar një person, ndërkohë që janë marrë në komisariat si dës hmitarë edhe 4 persona të tjerë.

Ende nuk ka informacione nëse ka të lë nduar, ndërkohë që pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje.