Lajm i fundit/Varka që u përmbys në Himarë,gjendet e mbytur gruaja

0
19

Gruaja që hyri në det me familjen për rrjetat e peshkimit, e cila është identifikuar si Mirela Rama, është gjetur e mbytur. Moti i keq ndikoi në përmbysjen e varkës me të cilën po lundronin. Djali dhe babai janë nxjerrë në det dhe janë dërguar për në spital.