Lajm i hidhur: Ronaldo Sharka humb njeriun e familjes nga sëmundja e rën

0
3892
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Ronaldo Sharka dhe isha banori i Big brother Vip ka prwkur gjithë Shqiptarët kur ka folur për sëmundjen e babait të tij

Ronaldo Sharka është suprizuar në shtëpinë e Big Brother nga babai i sëmurë. Top Chanel ka sponsorizuar dhe kurimin e tij jashtë vendit

Sot në rrjetin social instagram Ronaldo Sharka ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të tij.

Ronaldo Sharka shkruan pusho i qetë Bab

Zjarr Tv Ad