Lajm i hidhur: Ronaldo Sharka humb njeriun e familjes nga sëmundja e rëndë

0
26
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Ronaldo Sharka dhe isha banori i Big brother Vip ka prwkur gjithë Shqiptarët kur ka folur për sëmundjen e babait të tij

Ronaldo Sharka është suprizuar në shtëpinë e Big Brother nga babai i sëmurë. Top Chanel ka sponsorizuar dhe kurimin e tij jashtë vendit

Sot në rrjetin social instagram Ronaldo Sharka ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të tij.

Ronaldo Sharka shkruan pusho i qetë Bab

Diten e djeshme ne prime top chanel u ofrua ti paguante te gjitha sherbimet shendetesore dhe spitalin babait te ronaldos. Por fatkeqsish ai nuk ja doli te fitonte mbi semundjen e tij.

Zjarr Tv Ad