Lajmi i fundit/ X5 del nga rruga, dëmtohen disa mjete në Tiranë

0
10
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë përpara disa mjete të tjera në zonën e Unazës në Tiranë.

Nga të dhënat e para thuhet se një makinë tip “X5” ka përfunduar në trotuar, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njërës, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e aksidentit  dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Zjarr Tv Ad