Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt(FOTO)

0
2

Ish-deputeti Mark Frrokui i ka propozuar për martesë Rudina Dembacajt dhe kjo e fundit i ka thënë po.

Në Cappadocia- Turqi, mes balonash e puthjesh ata kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish…

As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë

P.S. I thashë PO! 22/09/2020”, shkruan Rudina.

Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt (FOTOT nga Cappadocia)