Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda…

0
246
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në disa qytete të Shqipërisë mbrëmjen e sotme.

Sipas EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.3 i shkallës Richter, ndërsa epiqendra ishte në verilidnje të Pukës. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Kosovë.

Fatnirësisht, deri më tani nuk është raportuar për të lënduar apo dëme material.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...