Leyla Moses Ones dhe Soreca në kryeministri, takojnë Ramën

0
13

E ngarkuara me punë e ambasadës së SHBA-së, Leyla Moses Ones, dhe ambasadori I BE-së Luigi Soreca ndodhen në një takim në kryeministri.

Ora Neës fokusoi momentin kur makinat e diplomatëve janë ndaluar para kryeministrisë.

Burimet nga Ora News bëjnë me dije se dy zyrtarët e lartë janë në takim me Ramën.