‘Lorenci do Keisin, Keisi do Kristin, Kristi do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara do famën…/ Batuta e Bled Manes që u bë menjëherë virale në rrjet

0
611
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Prime-i mbrëmshëm është shoqëruar me emocione shumë të forta nga surpizat, eleminimi dhe situatat e krijuara nga banorët.

Në lidhje me dashuritë e krijuara janë pyetur edhe banorët që të cilët tashmë e kanë lënë shtëpinë e Big Brother Vip 2. Një deklaratë e banorit Bled Mane ka sjellë shumë të qeshura në studio.

“Lorenci do Keisin, Keisi do Kristin, Kristi do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara do famën…pra ata janë aq të frustruar sa nuk dinë çfarë duan”, tha Bled Mane dhe të qeshurat nga ish-banorët e tjerë kanë shpërthyer.

Zjarr Tv Ad