Lorenci tregoi se ka pasur lidhje me Keisin, reagon familja e Kristit: Ajo as falje nuk kërkoi

0
25
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Familjarët e Kristit kanë reaguar të revoltuar pasi Lorenci pranoi se ai dhe Keisi kanë qenë të lidhur jashtë “Big Brother VIP”.

Robert Aliaj, i cili menaxhon Instagramin e të birit, ka shkruar se Keisi dhe banorët e tjerë duhet t’i kërkonin falje Kristit.

“A ishte përgjegjësia morale e banorëve të më kërkonin ndjesë për ak uzat e rënda që më kishin adresuar, dhe l uftën që më shpallën me pretekstin që unë kisha bërë lojë me atë marrëdhënis, kur u konfrontuan me të vërtetën?????

Po ju? A keni një përgjigje për këtë situatë të turpshme, ku ajo vajza as nuk tentoi të kërkojë ndjesë për mash trimin që më bëri????”, shkruhet në Instastory-n e Kristit.

Zjarr Tv Ad