Luçiano Boçi futet në garën e “Primareve” për bashkinë Elbasan?

0
220
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luciano Boçi, është emri më i ri i propozuar për tu bërë pjesë e “Primareve”.

Emri i tij është propozuar nga baza në Elbasan, për të qenë pjesë e garës për tu zgjedhur si kandidati i opozitës për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Boçi mban pozicionin e kreut të Grupit parlamentar dhe nënkryetar i PD.

Zjarr Tv Ad