Luçiano Boçi propozohet për kandidat në ‘Primare’ në Elbasan

0
75
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luciano Boçi, është emri më i ri i propozuar për tu bërë pjesë e “Primareve”.

Emri i tij është propozuar nga baza në Elbasan, për të qenë pjesë e garës për tu zgjedhur si kandidati i opozitës për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Boçi mban pozicionin e kreut të Grupit parlamentar dhe nënkryetar i PD

Zjarr Tv Ad