Luizi fut në shèrr dy këngëtarët e famshëm shqiptarë, ja çfarë ka ndodhur mes tyre: Është çun modest…

0
15
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Reperi i grupit Baba Stars, Skivi nëpërmjet një video ka thumbuar Noizyn, duke përdorur figurën e banorit të Big Brother, Luiz Ejlli. Ky reagim ka ardhur pasi Noizy në profilin e tij në Instagram ka postuar një video të Luizit duke kërcyer me këngën e tij në sfont.

Skivi ka thënë se kënga në të cilën shihet Luizi duke kënduar është e grupit BabaStars, e jo kënga e Noizyt. “Është njeri modest, jo arrogant. Në kuptimin që kur e dëgjon një kang që elëshon produksioni aty, nëse ai e di përmendësh edhe i pëlqen ai e këndon. Ky ëshrë rastim që është ka ndodh me kangët e BabaStars”, ka thënë ai.

“Po du me e lidhë me do çapaçula të cilët e marrin videon e Luizt me muzikën e tyne edhe masanej e postojnë prej profilit të tyne. Me i mashtru njerëzit që ai është tu kcy me kangë të tyre”, ka shtuar Skivi.

Zjarr Tv Ad