Luizi i hoqi trũrin, banorja e re bën gati valixhet për të dalë nga shtëpia, nuk e përballon dot situatën!

0
17
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një tjetër banore e Big Brother VIP Albania ka vendosur të lërë shtëpinë. Banorja e re e Big Brither Vip Albania, Antoneta Koçi, ka bërë gati valixhen për tu larguar nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri.

Debatet që ka pasur këto kohë me Luizin dhe Maestron e kanë çuar Antonetën të marrë vendimin për tu larguar. Disa nga banorët janë përpjekur të bisedojnë me të por ajo ka refuzuar!

Pritet njoftimi zyrtar nga Vëllai i Madh për largimin e Antonetës nga shtëpia. Kujtojmë se nga gara janë larguar shumë banorë si Zhaklinë Gjolla, Bledi Mane, Valbona Mema, Tan Ibrahimi si dhe janë përjashtuar tre banore Kejvina Kthjella, Ermonela Lekbello dhe aktorja, Eva Alikaj.

Nderkohe Armaldo është shprehur se Olta tani do energji të reja ndaj nuk po rri më me të. Ai tha se ai do energjinë e të gjithë banorëve të vjetër sepse me ta është mësuar.

Armaldo tha se nuk do të deklaroj që është me Luizin. Ai shtoi se nëse do e bënte, nuk do mund t’i ndalte askush në shtëpi.

Duket se plani i Oltës dhe Qetsorit nuk po shkon si duhet.Pasi i kërkuan Antonetës të bisedonte me ta, ajo refuzoi duke thënë se dëshironte të qëndronte vetëm. Më pas Olta i tha Armaldos të rrinte me të dhe Qetsorin, por edhe ai refuzoi gjithashtu.

Zjarr Tv Ad