Nominimi kokë më kokë me Oltën, gazetarja e njohur: Kaq e paska patur Luizi

0
206
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Olta dhe Luizi e hoqën litarin ditën e sotme duke shkuar direkt në nominim. Ishte Luizi ai që nxiti Oltën ta hiqte litarin duke i thënë të bëjnë një “finale të parakohshme”.

Ky veprim i tyre ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa kanë nisur edhe parashikimet se cili prej tyre do lë shtëpinë.

Mes komentuesve në faqen zyrtare në Facebook ka komentuar edhe gazetarja dhe aktivistja e njohur nga Kosova, Arta Avdiu, e cila shpeshherë jep mendimet e saj për banorët e Big Brother VIP.

Sipas Artës, Luizi nuk ia del në nominim përballë Oltës. “Kaq e paska pas Luizi”, shkruan ajo.

Zjarr Tv Ad