Luizi nuk ndalet fundos Qetsorin, tregon planin si do nxjerr në nominim Oltën, Qetsorin dhe veten e tij prime e ardhshëm…

0
855
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi ka zbuluar një strategji tjetër për lojën ditët e fundit. Pasi futi veten në nominim bashkë me Kristin dhe Armaldon, Luizi zbulon mënyrën se si do ta fusë edhe Oltën e Qetsorin në nominim bashkë me veten.

“Kur dua të shkoj në b.rg me disa persona të caktuar i fus në tualet. Do shkoj në b.rg me ta dhe do i nxjerr nga shtëpia. Do marr Oltën dhe Qetsorin edhe do futemi në nominim.”, i thotë Luizi, Nitës dhe Fotinisë.

Në një bisedë në tavolinën e bukës me Gertin, Kiarën dhe Dean, Luizi ka treguar se u ftua për të qenë pjesë e Big Brother VIP 1 por pati arsye pse nuk pranoi.

Ai u rrëfye duke thënë se i vdiq babai dhe se nuk ishte në gjendje të vinte. Gerti: “Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?”

Luizi: Po, më thanë, por më vd.q baba dhe e lashë.
Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pandemi?

Luizi: Jo mor burrë, dy muaj para se të hyj. Thashë ta marr vesh njëherë se ku po futem. E fillova të studioj lojërat, zarfat si bëhet BB.

Zjarr Tv Ad