Luizi po gabon/ Tregon çdo gjë shoqja e Luizit dhe degjeneron Kiarën: Ajo donte t’i mbyllte Instagramin

0
312
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Marrëdhënia e çiftit Kiara-Luiz prej ditësh ka ndezur reagimet në rrjet, kjo pas hyres për herë të dytë të mdoeratores brenda shtëpisë VIP.

Mesa duket sjellja e re e Kiarës, nuk i ka pëlqyer aspak edhe mikeshës së Luzit. Pak më parë Jurgena, ka postuar një nga bisedat që ajo vetë ka pasur me Kiarën.

Aty vajzat flisnin miqësisht por pas asaj kafeje të pirë, gjakrat janë nxehur, ku edh eka ekspozuar sjelljen e Kiarës kudnrejt Luizit. Postimi i plotë i Jurgenës:

Zjarr Tv Ad