Luizi ulet në gjunjë dhe i përgjerohet vëllait të madh ti plotësojë këtë dëshirë!

0
431
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Banori më i komentuar i shtëpisë së Big Brother Vip, Luizi, është duke pritur momentin kur t’i vijë në dorë zarfi i kuq. Ai është duke kërkuar me ngulm mundësinë që të dërgojë në nominim 3 persona dhe dihet se kush mund të jetë, ai vetë, Olta dhe Armaldo.

Teksa ishte duke folur në oborr me Nitën dhe Kristin, Luizi, duke qeshur tha se po e kërkon aq shumë atë zarf të zi, saqë do lutet në gjunjë. Duke imagjinuar momentin kur të ketë zarfin në dorë, Luizi tha se do e grisë, aq me padurim po e pret.

“Një herë e dua zarfin e kuq. Një herë, u thava po nuk po më vjen, po u lutem në gjunjë prandaj nuk ma japin.

Nuk ka nevojë Arbana fare të më thotë a do të mendohesh. E shky zarfin, s’ka nevojë me e hap me thikë, e çaj.

Po më thotë dërgo 4 në nominim. Nuk ma bëjnë të thjeshtë”, tha ai.

Zjarr Tv Ad