Lulzim Basha i përgjigjet ashpër Berishës: Non grata ka hapur thesin e mashtrimeve pasi është i përfshirë në…

0
170
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Lulzim Basha reagon ne twitter per Sali Berishen: Sa herë do të fshehë diçka, non grata hap thesin e mashtrimeve dhe shpifjeve. Trekëndëshi i Bermudës është i pandarë në korrupsion, lidhje me krimin dhe minim të demokracisë. E vërteta është e thjeshtë: Bashkë i kanë oligarkët dhe mediat, lejet, kullat, koncesionet e tenderat, bandat dhe policët e gjyqtarët e korruptuar.

E vërteta është e thjeshtë: Bashkë i kanë oligarkët dhe mediat, lejet, kullat, koncesionet e tenderat, bandat dhe policët e gjyqtarët e korruptuar.

Zjarr Tv Ad