Lushnje/ Maskat grabisin një argjendari

0
10
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në qytetin e Lushnjes, një tjetër argjendari ka rënë pre e maskave në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas të dhënave paraprake, raportohet se shuma e vjedhur kap vlerën e 10 milionë lekëve të rinj.

Mësohet se në grabitjen ishin 4 persona, dhe pasi kishin marrë shumën e parave u larguan me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia menjëherë ka nisur hetimet dhe po punon për indetifikimin dhe kapjen e autorëve.

Zjarr Tv Ad